KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Chci vám všem, spolu s partou mých zvířecích kamarádů :), popřát krásné a hlavně, pohodové Vánoce! A také, vše dobré, hodně zdraví a osobní spokojenosti do Nového roku… :)

Víte, toto období je pro mě hlavně o rodině, přátelích, o lidech, které mám ráda… Vánoce jsou dny, které si mnoho z nás pamatuje po celý život a ve spojitosti s tím kouzlem, které Vánoce mají, si je chci ve svých vzpomínkách uchovat i já – a to samé si i ze všeho nejvíc přeji pro své děti.

Myslím, že opravdu ten nejcennější dárek, který můžete na Vánoce věnovat – a opravdu komukoliv – je to nejdůležitější, co máme. Náš čas. A ten můj bude v následující dny patřit jen mé rodině a hlavně, mým dětem.

Proto se tu na nějakou dobu odmlčím, opustím tento virtuální svět a zcela se ponořím, a s chutí, do světa reálného, který se v následujících několika týdnech vydávám i objevovat.
Nějakou dobu, do 13. ledna, tu nebudou vycházet žádné články a také, na Facebooku nebudou chvíli i žádné příspěvky. Ale nebojte, vrátím se. ;) A věřím, že se vám i sem tam ozvu, přece jen, už celou řadu z vás beru snad i jako svou “virtuální rodinu” a budete mi zkrátka chybět. :)

Opravdu si vážím toho, že toto přání k Vánocům vám tu mohu napsat už tolikátý rok po sobě… Tento blog funguje už pár let a já si skutečně cením vaší přízně, odezvy a zpětné vazby.

Přeji vám krásné vánoční svátky, prožité s těmi, které máte rádi, v poklidu, pohodě a s úsměvem na rtech. A také, ať vkročíte tou správnou nohou do Nového roku!

Vaše Míša