Kam pro plesové šaty? Inspirace z butiku LUU STYLE!

Začala plesová sezóna a mnoho z vás mi často píše dotazy – kam pro hezké šaty, ať už právě na ples, nebo na večírek. Proto jsem se rozhodla zaměřit se na toto téma a dnes mám pro vás inspiraci, na krásné šaty! Ty jsem nafotila před pár dny v butiku LUU STYLE, v Podivíně, kousek od Brna. Věřím, že byste mohly najít inspiraci, milé dámy! ;)

Sehnat krásné šaty, na ples, večírek, nebo jinou, slavnostní událost, to opravdu není jen tak, alespoň, co vím ze své vlastní zkušenosti. I v Brně je nabídka v obchodech, co se šatů týká, poměrně malá. Kam tedy pro plesové šaty vyrazit?

Já si nedávno udělala výlet kousek od Brna, do Podivína – zde jsem dostala tip na zajímavý butik, kde mají krásné věci. Butik se jmneuje LUU STYLE a mimo módu pro běžné nošení tu mají opravdu pestrou nabídku plesových šatů.

Do butiku jsem tedy osobně stavila, abych si nabídku šatů prohlédla – a rovnou jsem jich i celou řadu nafotila, ať máte přehled a inspiraci.

Šaty jsou z úžasných a moc příjemných materiálů, v nabídce celé řady barev, střihů a typů – věřím, že si tu vyberete každá. Co je také skvělé – šaty tu mají ve všech velikostech!

Já sama mám nejraději šaty v jednoduchém stylu, ať už dlouhé, nebo krátké.

Dlouhé šaty asi nejvíc užijete právě na plesy, nebo více okázalé a slavnostní příležitosti. Plesová sezóna začíná – a myslím, že nějaké dlouhé, parádní šaty, by měla mít ve skříni každá z nás. Věřte, jednou za čas se rozhodně hodí!

V butiku LUU STYLE je pestrá nabídka i krátkých šatů, koktejlek, které užijete na večírky, nebo méně honosné akce. Mimochodem, krátké šaty můžete „vyvětrat“ také v létě. ;)

Jak se vám šaty u butiku LUU STYLE líbí? Pokud vás nějaké zaujaly, je možné si je objednat i přes facebook butiku – majitelka a její tým se s vámi rády domluví na vaší návštěvě, nebo přímo zaslání daného modelu.

Mrkněte na spoustu dalších fotek, také do fotogalerie!

Butik Luu Style najdete v Podivíně, na adrese Bratislavská 2.

ODKAZ: LUU STYLE / facebook