Jarní novinky pro dětičky v Primigi Store!

Jedním z obchodů, kam v Brně chodím ráda nakupovat oblečení pro ty svoje dva malý rošťáky, je určitě Primigi Store v Olympii. Kluci mají odtud už spoustu věcí – a mimo oblečení i boty. Ty tady mají fakt skvělý a hlavně, zdravotně nezávadný. Já tu nedávno omrkla novinky a opět mám pro Vás fotoreport!

Pokud doma děti už máte, věřím, že chcete, aby jim to taky slušelo. A co je pro mě, jako mámu, mimo hezký design také důležité, je kvalita. Oblečení tedy dětem vybírám tak, aby nějakou chvíli vydrželo a aby bylo hezké (a nositelné) i po častém praní.

S věcmi z obchodu Primigi mám super zkušenosti. Oblečení od tohoto italského brandu nejen, že hezky vypadá, ale je z kvalitních materiálů, a to i co se týká botiček, ty mají zdravotní atestaci a jsou zárukou, že se v nich bude dětská nožička vyvíjet tak, jak má.

V obchodě Primigi, který najdete v brněnské Olympii, je opravdu velký výběr oblečení a botiček pro děti všech věkových kategorií.
Najdete tu nádherné a roztomilé věci na miminka, ale i stylové kousky na starší děti – a to jak na holčičky, tak na kluky.

Já tu pro syny pravidelně kupuji trička, mikiny, ale i džíny – vždy tu mají na výběr i měkké a pohodlné kalhoty, které se dají nosit i na více okázalé příležitosti (v našem případě do školy).:) Moji kluci jsou totiž neustále v pohybu, pořád někde běhají, skáčou, dovádí a tak chci, aby se v oblečení cítili zároveň pohodlně.

Pro holčičky tu mají nádherné šatičky, sukýnky, legíny…všechny ty krásné holčičí záležitosti (které my, maminky kluků, až závidíme, že nemůžeme na svoje ratolesti taky oblékat.):)

Vyberete si tu oblečení i na velmi slavnostní příležitosti – třeba na křest, svatbu, nebo nějakou oslavu.

A co je super – k outfitu tu vždy vyberete i botičky. Těch tu mají fakt ohromný výběr, a to už od těch nejmenších velikostí – prvních „ťapáčků“ pro batolata.

Pro holčičky tu jsou nádherné balerínky, ale i slip-ony, samozřejmě tenisky – ty tu mají dokonce svítící (ve verzi pro kluky i holčičky).

Kromě oblečení a bot seženete v obchodě Primigi i další potřebné kousky do výbavy dětí – třeba spodní prádlo, ponožky, čepice, kšiltovky, deštníky…

Zkrátka, vybavíte tady svého prcka doslova od A do Z. Za mě super obchod, jsem ráda, že ho v Brně máme!:)

Na spoustu fotek krásných věcí z Primigi Store mrkněte také do fotogalerie!

Primigi Store najdete v brněnské Olympii, nakupovat můžete také přes eshop, viz odkaz níže.

ODKAZ: PRIMIGI STORE / web, eshop
ODKAZ: PRIMIGI STORE / facebook