Inspirace z pfb CONCEPT STORE

Po delší době jsem se zašla podívat do oblíbeného multibrandového brněnského obchodu pfb Concept Store na Panské, co hezkého a nového zde mají. A je toho spoustu, od celé řady značek! Několik outfitů, které mně osobně přišly zajímavé, jsem vám pro inspiraci nafotila – mrkněte v následujícím článku se spoustou fotek!

Pokud si potrpíte na kvalitní módu od celé řady známých brandů, jste v pfb Concept Store Brno na správné adrese. :) Tento mulitbrandový butik nabízí ve dvou patrech opravdu nádherné věci od značek, jako jsou Karl Lagerfeld, Hugo Boss, Love Moschino, Calvin Klein, Armani Sport a od celé řady dalších…

Já jsem vám o pfb Concept Store a jeho nabídce už napsala spoustu článků – je zde opravdu z čeho vybírat a často zde přibývají zajímavé novinky, které si zaslouží pozornost.

Nedávno jsem vám zde pár outfitů opět nafotila – ať máte inspiraci, jedná se o módu od několika různých značek.

Mě osobně nejvíc oslovil tento kalhotový kostým od značky Hugo Boss. Je nesmírně pohodlný, pružný příjemný a dokonale sedí!

Navíc, dá se nosit zvlášť sako i kalhoty!

Hodí se jak pro business look, tak i pro sportovní nošení, třeba k teniskám – proč ne? ;)

Letos jsou velmi v kurzu košilové šaty – i těch mají v pfb Concept Store velký výběr. Krásné jsou třeba tyto od značky Silvian Heach, skvěle sedí a opět si k nim můžete vzít jak lodičky, tak i tenisky…

Druhé košilové šaty, které jsem vám zde vyfotila, jsou od značky Hugo Boss – ideální pro neformální, casual look – taky super!

Božské šaty tu koupíte opět od zmiňovaného brandu Hugo Boss – tyto mají velký punc originality. Jsou zajímavě řasené, lehounké a vzdušné. Jedinečným detailem je pak pásek se zlatým kováním.

A na závěr, outfit od mé oblíbené značky Karl Lagerfeld – kolekce se pro tuto sezónu opět moc povedla! Nese se v duchu klasických barev tohoto bradnu, v černé a bílé, ovšem Karl Lagerfeld pro každou kolekci v každé sezóně přidává i pár jiných barev – tou letošní je žlutá.

V kominaci právě s bílou to vypadá přímo úžasně!

Krásné věci, souhlasíte? Stavte se je omrknout na vlastní oči… ;)

pfb CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12, nakupovat můžete i přes eshop, viz odkaz níže.

ODKAZ: Plaza Fashion Store / eshop

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / web
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram