Inspirace z butiku Amande

Po delší době mám pro vás pestrou módní inspiraci z mého oblíbeného butiku AMANDE, který najdete v Brně na ulici Kallabova 2. Mají tu spoustu krásných novinek a pár outfitů jsem vám opět nafotila – myslím, že ty kousky rozhodně stojí za pozornost!

Butik Amande se už od svého otevření před pár lety stále řadí k těm NEJ, které máme v Brně – stylově mi móda, kterou tu nabízí, opravdu sedí. :) Vybírat zde můžete z oblečení celé řady italských značek, ale je tu zastoupený i skvělý maďarský brand Sugarbird, který je díky své originalitě a úžasným střihům nepřehlédnutelný!

Butik Amande byl dřív na dvou místech, na Minské a na Kallabově, nyní se ovšem obě prodejny spojily a celou nabídku najdete ve velkém obchodě právě na Kallabově.

Aktuálně tu můžete vybírat z mnoha novinek v duchu jarní i letní módy – krásné šaty, sukně, trička, tílka, košile…

Super je zde i denimová móda, nejrůznější kraťásky, ale i džíny – ty tu mají od značky Sexy Woman a opravdu výborně sedí! Obzvlášť perfektní jsou džíny se spadeným sedem, tento styl je mimochodem stále v kurzu a oblibě.

Já sama dávám přednost hlavně ryze ženské módě – miluji právě šaty, sukně a těch je tu velký výběr!

Stylově v Amande pořídíte oblečení pro každodenní nošení, ale i pro více okázalé a slavnostní příležitosti – hlavně šaty si zde opravdu vyberete pro jakoukoliv událost.

Ještě musím zmínit, že v Amande si vyberou ženy i větší velikosti, což je také super, tak ať o tom víte!

Jak se vám novinky v Amande líbí, vybraly byste si? Já tedy rozhodně ano! :)

Butik Amande 2 najdete na ulici Kalábova 2.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

ODKAZ: AMANDE / facebook