Inspirace – novinky z Trioly!

Kamenné obchody jsou opět konečně otevřené – proto věřím, že uvítáte inspiraci na novinky, které zde najdete! Dnes mám pro vás reportáž s krásnými kousky z řady nových kolekcí z obchodu Triola! Dámy, pokud hledáte dokonale padnoucí a kvalitní prádlo, které vám navíc s osobním přístupem doporučí, tady jste na správném místě! Mimo to, už tu mají i úžasné plavky – přece jenom, léto klepe na dveře! Víc informací a hlavně fotek v následujícím článku.

Zcela upřímně, česká značka Triola mě mile překvapila – když jsem si před více než rokem poprvé vyzkoušela právě jejich prádlo, zejména podprsenky. Mají perfektní střihy, které dokonale sedí, prádlo je navíc kvalitní a v krásném designu. Doma již několik podprsenek značky Triola mám a nedám na ně dopustit!

Navíc – vybrat si perfektně padnoucí podprsenku ve správné velikosti, to rozhodně není „jen tak“ – v tom mi jistě dáte za pravdu. Mnoho z nás žen žije v mylné představě o své správné velikosti, nevhodně zvolená velikost nám ovšem může uškodit, a to nejen vzhledově, ale i zdravotně – mohou nás bolet záda.

V obchodech Triola si velice vážím osobního přístupu ke každé zákaznici. Ochotně se vám tu věnují, hledají tu správnou velikost a najdou takový kousek, který vám skvěle padne.

Zajímavostí je pak i pořádání Styling Days – s profesionální stylistkou spodního prádla. Tyto akce se konají pravidelně na prodejnách Trioly a jsou zdarma. ;) V den, kdy se na prodejnách Triola konají Styling Days, je sleva 15% na vše (musíte být tedy členkou Triola Klubu, není problém se zaregistrvat na prodejně v ten den), dále vás čeká welcome drink a služby vizážistky.

Jistě víte, že Triola je česká značka, která mimochodem byla založena už v roce 1919.
Ovšem, kromě značky TRIOLA najdete v obou prodejnách (a také na eshopu) prádlo i dalších zajímavých značek. Zkrátka, Triola nabízí prádlo pro všechny ženy, v různých velikostech – a to od velikostí košíčků A-K, s obvody 65 – 110 cm.

Mimochodem, prádlo od Trioly můžete objednávat také přes eshop – výhodou je, že vyzvednete na prodejně s možností vyzkoušení i vrácení zboží, to vše ZDARMA. Na eshopu si také můžete zjistit dostupnost zboží na prodejnách, je zde aktivní chat, takže vám zde hned poradí.

V Brně najdete prodejny Triola na Orlí 20 a také v Avion Shopping Parku. Já jsem vám v obchodě na Orlí nafotila spoustu krásných novinek, a to nejen spodního prádla, ale také plavek – přece jen, plavková sezóna se blíží!

Plavky si tu vyberete z mnoha typů, barev, střihů – rozhodně najdete takové, které budou slušet vaší postavě.

Krásné plavky tu najdete jako přímo od značky Triola, tak i od další značek. Plavky jsou velmi kvalitní a stejně, jako prádlo, výborně sedí.

Pořídit zde můžete jak plavky dvoudílné, tak samozřejmě i ty jednodílné – mě si získaly například tyto, v zářivě oranžové barvičce.

Jak se vám novinky od Trioly líbí? ;)

Obchody TRIOLA najdete v Brně na Orlí 20 a pak také v Avion Shopping Parku.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

ODKAZ: TRIOLA / web, eshop
ODKAZ: TRIOLA / facebook
ODKAZ: TRIOLA / instagram