Inspirace na letní botičky pro děti z obchůdku EMELLI

Maminky, sháníte nové botičky pro své děti? Inspirací vám může být i můj následující článek! ;) Mám pro vás velkou reportáž na krásné botičky – na léto – z oblíbeného obchůdku EMELLI! Ten najdete v Brně na adrese U Leskavy 27 ve Starém Lískovci. A mají tu opravdu super výběr! Čtěte dál!

Kdo máte malé a menší děti, jistě víte, že botičky pro ně je nejlepší nakupovat ve specializovaných obchůdcích. Dětská noha roste a vyvíjí se a právě v ohledu botiček je rozhodně dobré vybírat ty kvalitní, se zdravotní atestací.

Pokud v Brně nevíte, kam pro botičky, zkuste právě obchod EMELLI! Mají opravdu obrovský výběr, pro děti – a i ty nejmenší, si tu boty určitě vyberete. Ať už pohodlné botičky na ven, do školy a školky, bačkůrky, holínky, nebo capáčky pro batolata…

Já se do EMELLI nedávno opět zastavila a spoustu krásných modelů bot jsem vám zde nafotila, pro inspiraci. Zaměřila jsem se hlavně na jarní a letní boty, které se v aktuální sezóně určitě budou hodit.

Co se právě bot týká, mají zde opravdu velmi širokou nabídku botiček všech velikostí, od těch pro nejmenší batolata, až po cca velikost 38-39.

U všech botiček si můžete být jistí velkou kvalitou – v nabídce jsou i velmi prověřené značky dětské obuvi, jako jsou Ricosta, FARE, D.P.K., SUPERFIT, RICHTER, BEFADO, COQUI, JONAP, CAPIKI, D.D.Step, Viking, Rak, Keen, Ciciban, Lurchi, Froddo, Anatomic, Samos, PRIMIGI…

Super výběr je tu i botiček od mé oblíbené značky Keen – tyto boty nosí moji kluci každé léto a naprosto nejraději. Snadno se nazouvají, nikde netlačí a jsou celkově moc pohodlné.

A navíc, vypadají perfektně! Super modely od značky Keen tady mají jak pro kluky, tak i pro holčičky.

Krásné jsou i nejrůznější sandálky a páskové botičky pro holčičky…

…ale koupíte tu i zajímavé modely tohoto typu pro kluky.

Některémodely mají i goratexovou membránu, která nepropustí vlhkost – což ve vlhkém počasí rozhodně oceníte.

A pozor – kromě botiček tu mají i spoustu dalších věcí, třeba Zdravé lahve, ze kterých moji kluci pijí dodnes, nebo dětské aktovky, deštníky, pláštěnky, softsheelové oblečení, čepičky, šátky na krk a další doplňkové zboží, které my, maminky, dokážeme ocenit. :)

Za mě je rozhodně tento obchůdek tím NEJ v Brně s nabídkou botiček pro děti. Maminky, musíte o něm vědět… :)

Aktuální nabídku botiček z obchodu a eshopu EMELLI si můžete prohlédnout v tomto článku a také ve fotogalerii pod ním. ;)

Prodejnu EMELLI najdete na adrese U Leskavy 27, ve Starém Lískovci v Brně, nakupovat můžete také přes oficiální web, viz odkaz níže.

ODKAZ: EMELLI / oficiální web, ESHOP
ODKAZ: EMELLI / facebook