Hugo Boss, Ted Baker a Carmens – nové kolekce v pfb Concept Store Brno

V centru Brna, na Panské, je od loňské zimy otevřený obchod pfb Concept Store Brno, kde najdete opravdu velice zajímavé, originální a stylové módní poklady – koncept tohoto obchodu nabízí totiž kolekce od celé řady známých brandů, které v Brně téměř nikde jinde nenajdete. Tento obchod jsem vám už dřív na blogu představila, v posledním článku jsem vám psala o nových kolekcích od značek Karl Lagerfeld a Chiara Ferragni. Dnes mám pro vás reportáž úžasných novinek od dalších brandů – ukážu vám jedinečné outfity od značek Hugo Boss, Ted Baker a hlavně, naprosto božské botičky Carmens! Víc v následujícím článku… ;)

Musím sama uznat, že nový pfb Concept Store Brno má rozhodně co nabídnout – zvlášť, pokud si potrpíte na originální a značkovou módu.
Ve dvou patrech tohoto obchodu pořídíte skutečné módní lahůdky – oblečení – jak pro dámy, tak i pány, kabelky, nádherné boty, spodní prádlo a další doplňky.

Konkrétně, mezi nejzajímavější značky, jejichž kolekce v pfb CONCEPT STORE BRNO najdete, rozhodně patří Hugo Boss, Marc Jacobs, Love Moschino, Ted Baker, Jacob Cohen, Pollini, Joop!, push up kalhoty Freddy nebo Geox…

Zkrátka, jedná se o jedinečné záležitosti, které v Brně seženete pouze zde. Novinkami jsou pak značky Chiara Ferragni, nebo Karl Lagerfeld – právě od Karla Lagerfelda tu mají opravdu pestrou nabídku jeho stylového oblečení, bot, nebo kabelek. A nechybí také kousky z populární série ICONIC – s kreslenými obrázky Karla a jeho kočičky Choupette. ;) Sama jsem právě této řadě naprosto propadla, přiznávám… :)

Ovšem, i další značky, které jsou v pfb Concept Store Brno zastoupené, mají krásné věci, které stojí za to vidět!

Začnu botičkami – je tu totiž nová značka Carmens a dámy, ta má tak nádherné boty, že bych je osobně brala snad všechny!

Jsou designově hodně zajímavé, barevné a co musím říct, tak jsou i pohodlné – a to i ty na podpatku! Mám velikost nohy 41 a většina bot na podpatku mi je nepohodlná, ale tyto, ty jsou opravdu komfortní – i z důvodu, že podpatky nejsou příliš vysoké.

A jaké jsou novinky z řady oblečení?
Krásné věci, nesmírně elegantní, ženské a stylové, ty nabízí značka Hugo Boss – já musím říct, že mě ty věci doslova nadchly!

Jsou to především nádherné sukně, skvěle padnoucí kalhoty, kostýmky, košile…

…ale také šaty.

Další novinky jsou v pfb Concept Store Brno od značky Ted Baker – hlavně úžasné šatičky! V jarních motivech, s květinovými potisky…

…ale i jednobarevné a hlavně, opravdu moc pohodlné!

Ovšem – nejvíc mě zaujaly tyto, mají zajímavý střih a hlavně, ty barvičky! Co na ně říkáte?

Zkrátka – novinky v pfb Concept Store Brno opět stojí za to, abyste je viděli – zastavte se přesvědčit! ;)

pfb CONCEPT STORE najdete v Brně na Panské 12.

Na více fotek krásných věcí se podívejte také do fotogalerie!

ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / web
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / facebook
ODKAZ: pfb CONCEPT STORE BRNO / instagram