Dopřejte si luxus v podobě výjimečného relaxu v lázních Silent Spa!

Mlhavý podzim je přímo ideální období, kdy si můžeme maximálně vychutnat hřejivou atmosféru wellness center, lázní, nebo termálních bazénů. A je i moc fajn si čas od času dopřát i něco výjimečného, exkluzivního – přece jenom, musíme se také umět odměnit! Za práci, každodenní stres, péči o děti… Však to znáte.
Proto, mám pro vás inspiraci na skutečně dokonalý relax – a to v luxusních denních lázních Silent Spa – najdete je v rakousku v rámci komplexu termálních lázní v Laa.
Pozvánkou vám bude i můj následující článek se spoustou fotek…

Věřím, že mnozí lázně Silent Spa už dobře znáte, byli jste zde, nebo možná i jezdíte pravidelně… Já si to zde vychutnám alespoň dvakrát za rok a pokaždé se na tento zážitek tak těším! Brzy sem jedu zase s mou maminkou, už se nám z toho stává i příjemná tradice a já jsem za to moc ráda.

Obecně v Rakousku je celá řada prémiových termálních lázní – určitě zde máte v tomto směru co objevovat. Ale věřte, že jedny z nejkrásnějších lázní naleznete jen kousek od hranic, právě v Laa. Z Brna jste zde do hodinky, což je také fajn – nemusíte cestovat nikam zvláště daleko.

Nespornou výhodou lázní v Laa je i skutečnost, že se zde domluvíte naprosto bez problémů česky – v celém areálu.

Lázeňský komplex Laa disponuje několika velkými bazény s příjemně teplou termální vodou, která blahodárně působí na naše zdraví. Využít tu můžete také sauny, saunové ceremoniály a další služby. A určitě se tady bude moc líbit i dětem! I pro ty je saunování velmi vhodné a zdravé…

Velmi oblíbené jsou zde zejména úplňkové večírky MondgLAAnz, kdy můžete relaxovat ve vodě až do půlnoci – se skleničkou vychlazeného sektu a za zvuku krásné hudby.
Další termín bude večírek MondgLAAnz 28.10., zahrají saxofonista Michal Žáček a kytarista Mario Separovic.

Pro maximální odpočinek s dostatkem osobního prostoru, s důrazem na naprostý klid, ticho…si ovšem dopřejte návštěvu lázní pro dospělé – SILENT SPA.

SILENT SPA je atypická nadčasová stavba – perfektní kombinace moderní a sakrální architektury. Vídeňský architekt Wolfgang Vanek, který stojí za projektem tohoto skvostu, se inspiroval sakrálními stavbami a vdechl SILENT SPA do vínku jedinečnost, nadčasovost a zvláštní meditativní atmosféru.

Zdejší bazény s termální vodou, saunový svět, relaxační solná místnost… nemají chybu. SILENT SPA se stane Vaší srdeční záležitostí! V měkoučkém hotelovém županu projdete z vašeho pokoje přes Most smyslů rovnou do světa, kde královnou je voda. SILENT SPA je odděleno a zároveň propojeno vnitřní chodbou s lázeňským komplexem Therme Laa a navazuje také přímo na hotel****Superior.

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Superior, který je s lázněmi propojen, láká i české hosty nejen na luxusní pobyty, ale také na pravidelný tématický nedělní brunch, na jazzové večery nebo na jógové pobyty s českými instruktory. V listopadu Veronika Ingrová povede jógový pobyt Jóga srdcem.

Jazzové live večery v hotelovém lobby baru se konají každý poslední pátek v měsíci a další termín tedy vychází na 27.10., kdy k poslechu či tanci hraje JAZZ PETIT Q. JAZZ NIGHTS jsou určeny NEJEN pro hotelové hosty a vstup je zcela zdarma. Na baru můžete ochutnat výtečná dolnorakouská vína nebo signature koktejly, kávu melange nebo gourmet snack a vychutnat si krásnou podzimní atmosféru při krbu.

Jógu si tu užijete na akci JÓGA SRDCEM, a to 10. – 12.11.2023. V příštím roce se pak můžete v rámci jógových pobytů těšit na taková jména jako Václav Krejčík a Jakub Šamberger, Veronika Ingrová, Bobi Malá nebo Kabir Bhartí a další špičkoví lektoři.

Dopřejte si kouzelný zážitek, odpočinek, čas jenom pro sebe… Zasloužíte si to!

ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / web
ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / facebook
ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / instagram

ODKAZ: SILENT SPA / web
ODKAZ: SILENT SPA / facebook
ODKAZ: SILENT SPA / instagram