Dokonalá domácí péče o pleť!

Krásná, dokonalá, bezchybná pleť – to je pro nás, ženy, asi naprostá priorita, že? Samozřejmě – dbáme i na svoji postavu a celkový vzhled zevnějšku, ovšem čistá a jasná pleť, bez vrásek, akné, kruhů pod očima…je asi tím nejdůležitějším. Alespoň já to tedy tak vnímám – a to stále intenzivněji s přibývajícím věkem.

Ano, přiznávám se, že i já jsem svoji pleť až tolik neřešila – tedy v období tak kolem mých dvaceti let. Matka příroda mi nadělila celkem dobré geny a tak i moje pleť si „žila“ celkem spokojený, nenáročný život, kdy vypadala hezky, aniž bych do ní musela příliš „investovat“. Stačila mi kvalitní, ovšem standartně dostupná kosmetika – „něco na odlíčení a krém“. To bylo všechno:) Ovšem, jak se přehoupla třicítka, už se péči o pleť musím věnovat mnohem více. Tedy – musím…ale CHCI.

Jde o to, že i moje dobré geny mi samozřejmě nezaručí hezkou pleť do konce života. Musím se už o ni víc starat – konkrétně: produktů pro péči o pleť používám mnohem víc – krémy už rozlišuji na denní a noční, přibyl krém na oční okolí, krém proti pigmentovým skvrnám, nejrůznější séra… Zkrátka, moje kosmetická skříňka v koupelně rozhodně nevypadá prázdně:)

Kromě toho – ve třiceti letech jsem začala pravidelně chodit na kosmetiku. Jednou měsíčně si udělám ten den „jen pro sebe“ a nechám sebe, respektive svou pleť rozmazlovat. V Brně chodím už mnoho let do salonu SlimFOX a jsem tu opravdu moc spokojená. Oceňuji individuální přístup, a to, že mi tu paní kosmetička sestaví vždy ošetření přímo dle aktuálních potřeb mé pleti.

Samozřejmě stále také hledám další věci, produkty a „vychytávky“, které by dokázaly péči o moji pleť jakkoliv zkvalitnit – a přesně takový je i přístroj LUNA od švédské firmy FOREO, na který jsem nedávno narazila.

Photo 22.12.15 9 38 03

Jedná se o naprosto revoluční přístroj s krásným designem a dokonalými funkcemi pro domácí, každodenní péči o pleť. Přístroj Luna používáte v kombinaci s Vašimi obvyklými produkty k péči o pleť, ovšem s vynikajícími funkcemi, které Luna má, bude Vaše pleť opravdu bez chybičky:)

Sama jsem tento přístroj měla možnost vyzkoušet – a jsem opravdu moc spokojená a příjemně překvapená. Mám navíc velmi citlivou pleť se sklonem k podráždění a nemohu proto používat naprostou většinu čistící pleťové kosmetiky, která je na mě příliš „agresivní“. Přístroj Luna je pro mě vynikající „alternativou“, kdy moji pleť skvěle vyčistí a zároveň ji absolutně nepodráždí.

Foreo Luna má hladký, silikonový povrch, který má na jedné straně přístroje kulaté, silikonové, měkké body, na druhé straně speciální povrch pro péči proti stárnutí. Díky T-Sonic – sonické pulzaci – vedené přes tyto body – přístroj dokonale čistí, masíruje a prokrvuje pleť, zároveň ji zbavuje odumřelých kožních buněk, zbytků make upu a mazu.  Největší výhodou je, že LUNA nevyžaduje výměnu náhradních čistících kartáčků.

Photo 22.12.15 9 39 02Photo 22.12.15 9 39 20

Oproti jiným přístrojům na čištění pleti, které využívají štětinových kartáčků, je tento se silikonovým povrchem opravdu velmi šetrný k pleti. Silikon je také neporézní, nevstřebává špínu, bakterie a je velmi hygienický.

Použití je velmi jednoduché. Stačí si odlíčit pleť, namočit obličej, nanést Váš obyvklý čistící přípravek (já volím kombinaci s moji oblíbenou micelárkou Sensibio H2O na citlivou pleť od Biodermy). Namočíte také přístroj Luna, zapnete středním tlačítkem a po dobu 15ti sekund čistíte každou zónu Vaší tváře (směry a styl čištění najdete v návodu balení).

Photo 22.12.15 9 40 33

Intenzitu čištění si pak sami volíte tlačítky „+ a -„. Přístroj nabíjíte přiloženou nabíječkou, díky krytému nabíjecímu vstupu je Luna odolná do hloubky 1 metru – můžete ji tak v pohodě používat ve vaně, nebo sprše:) Díky integrované baterii Luna vydrží až 450 čištění z jednoho nabití.

Photo 22.12.15 9 39 44Photo 22.12.15 9 39 37

FOREO produkty jsou k dostání exkluzivně v parfumeriích Douglas. Přístroj Luna nabízí ve třech typech, pro normální až citlivou, smíšenou a velmi citlivou pleť. 

Já jsem si tuto nádhernou designovou věcičku okamžitě oblíbila a už se bez ní při mém „pleťovém rituálu“ neobejdu – používám vždy večer, po odlíčení, ale také ráno, než nanesu krém.

Efekt krásné, hladké a jasné pleti je totiž opravdu znatelný, a to už po druhém použití – opravdu jsem vnímala, že pleť je mnohem jemnější a příjemnější na dotek. A kromě toho, já mám skvělý pocit, že dělám pro vzhled mé pokožky opravdu to nejlepší…:)

ODKAZ: FOREO/facebook
ODKAZ: FOREO/instagram