Dětské botičky v obchůdku COOLBOTKY na Kamechách

Dnešní článek bude inspirací pro vás, maminky! V Brně – Bystrci, na sídlišti Kamechy, najdete obchůdek COOLBOTKY, kde si můžete vybrat z mnoha krásných,  zdravotně nezávadných botiček pro vaše děti. Já se sem nedávno zastavila a mám pro vás velkou reportáž s mnoha fotkami pro inspiraci! Mimochodem, 15. června tu bude zajímavá akce pro děti – Předváděcí den školních aktovek! Děti si mohou aktovky vyzkoušet, prohlédnout a třeba i vybrat. Navíc se mohou těšit na hry a dárečky! Čtěte dál!

Pro děti, zvláště ty malé, určitě doporučuji nakupovat boty se zdravotní atestací, tedy botičky nezávadné. Dětská noha je specifická a liší se od té naší, dospělé – vyvíjí se a nevhodně zvolená obuv může dětské nožce ve vývoji uškodit. Ale to vy, maminky, určitě moc dobře víte. :)

Proto, boty pro děti určitě kupujte ve specializovaných prodejnách. V Brně jich naleznete několik, záleží, kde bydlíte a kam to máte nejblíž. Pro ty z vás, kdo žijete v Bystrci a okolí – určitě pak musíte znát obchůdek COOLBOTKY, který je na sídlišti Kamechách, na Říčanské 5! A pokud jedete autem, fajn je, že tu i pohodlně zaparkujete. ;)

Pořídíte zde ze široké nabídky samozřejmě i bačkůrky – také potřebná věc v souvislosti s nástupem do školy a školky.

Mají tu pak stále i letní sandálky – třeba ty od oblíbené značky Keen, ale i mnohé jiné.

Koupíte tu i celoroční obuv, té mají také pestrou nabídku.

Co se velikostí týká, tak zde pořídíte botičky od těch nejmenších velikostí (18, 19), až po velikost 36 (u některých modelů). Značky – mnohé budete určitě znát: Keen, Medico, Befado, D.D. Step, Reima, Peddy, Szamos…

Mimo botičky tu pak najdete i celou řadu doplňkového sortimentu, který se dětem může hodit! Za pozornost stojí krásné aktovky – pokud sháníte, určitě si tu můžete vybrat. K aktovkám tu mají i krásná pouzdra!

Mimochodem, 15. června tu bude zajímavá akce pro děti – Předváděcí den školních aktovek! Děti si mohou aktovky vyzkoušet, prohlédnout a třeba i vybrat. Navíc se mohou těšit na hry a dárečky!

Dál pak v obchůdku Coolbotky pořídíte ponožky, pláštěnky, pantofle a botičky k vodě…

Maminky – tento fajn obchůdek určitě musíte znát! Pro děti tu koupíte super botičky – a nejen ty! ;)

Obchod Coolbotky najdete v Brně – Bystrci na Kamechách, na Říčanské 5.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie.

ODKAZ: COOLBOTKY / web
ODKAZ: COOLBOTKY / facebook
ODKAZ: COOLBOTKY / instagram