Denní lázně Brno – centrum péče o naše zdraví i krásu

Vy, kteří můj blog sledujete už déle si možná vzpomínáte – před několika lety jsem vám tu představila brněnské Denní lázně Brno, centrum péče o naše tělo, ale potažmo i zdraví, či krásu. Denní lázně Brno jsou v provozu již více než 13 let a za celou dobu své působnosti se těší mezi lidmi mimořádné oblibě. Upřímně, ani já jsem za tolik let, co píši tento blog, nenašla v Brně místo s tak komplexními, pestrými a kvalitními službami v ohledu péče o tělo. Denní lázně Brno poskytují pestrou škálu nejrůznějších terapií, procedur, masáží, klientům tu nabízí i měření na přístroji InBody, rozbor krve pro zjištění zvýšené hladiny cukru, mimo to vám zde pomohou i se sestavením vhodného jídelníčku. Co bych ze služeb Denních lázní Brno zejména vyzdvihla, jsou lymfatické masáže a obecně procedury pro očistu a detox těla. Blíží se jaro a právě v tomto období bych vám tyto terapie rozhodně doporučila! 
Víc o Denních lázních Brno v následujícím článku…

Denní lázně Brno jsou opravdu velmi specifickým a výjimečným zařízením, co se týká nabídky terapií a procedur. Nikde jinde v Brně takový rozsah služeb nenajdete, navíc za kvalitu a profesionální přístup  zde mluví i více než 13 let zkušeností.

Tyto lázně jsou zařízením ambulantního typu, což znamená, že sem klienti pouze dochází na jednotlivé procedury a terapie. Po úvodní konzultaci a analýze vám paní majitelka Ivana Loučná přesně sestaví plán procedur, které vaše obtíže pomohou eliminovat, či dokonce zcela odstranit.

O tom, že procedury a celkové komplexní programy nabízené v Denních lázních skutečně fungují, svědčí i mnoho spokojených klientů, u kterých jsou vždy patrné prokazatelné výsledky.

Podotýkám, že veškerá péče a terapie v Denních lázních Brno jsou neinvazivního charakteru. Spoléhají zde na účinky poznatků jak z klasické, tak i tradiční a východní medicíny. Mnohé terapie se opírají o správně fungující lymfatický systém, který je pro naše zdraví doslova klíčový. Správné nastartování a pročištění lymfy je tu také jedním z nejzásadnějších kroků, který se týká péče o mnoho klientů.

V Denních lázních Brno se specializují na řešení a odstranění bolestivých stavů (bolesti zad, kloubů…), pomohou vám tu také s hubnutním v rámci odtučňovací kúry, podstoupit tu můžete i procedury pro zlepšení funkce imunity, posílení fyzické kondice…

Veškeré terapie tu provádí s nejmodernějšími technologiemi, pečuje o vás proškolený, profesionální zdravotnický personál.

Co bych ze služeb Denních lázní Brno rozhodně zmínila, jsou očistné a detoxikační procedury a lymfatické masáže. Ty tu provádí řekla bych opravdu nejlépe z celého Brna (a že jsem měla možnost vyzkoušet již více center, či masérů).

Na lymfu, její správné fungování, pročištění…jsou v Denních lázních Brno opravdu velmi specializovaní. Samotné lymfatické masáže tu provádí kombinované, se zapojením jak ručních, tak i přístrojových technik.

Pokud tyto lymfatické terapie podstoupíte v Denních lázních Brno v doporučených intervalech, opravdu můžete počítat se skvělých efektem – zbavíte se přebytečné vody, dojde k celkovému zeštíhlení i eliminaci celulitidy.

Na tuto speciální proceduru se sem chystám brzy i já – určitě vám napíšu víc!

Denní lázně Brno byste opravdu měli znát. Pomohou vám tu s mnoha obtížemi, vyřeší problémy, které vás trápí a hlavně, užijete si tu příjemný a pohodový čas, kdy si zároveň i nesmírně odpočinete. Máte moje doporučení! V Denních lázních Brno jsem vyzkoušela už mnoho procedur a všechny byly vždy skvělé!

Denní lázně Brno najdete na ulici Radlas 84/6.

ODKAZ: DENNÍ LÁZNĚ BRNO / web
ODKAZ: DENNÍ LÁZNĚ BRNO / facebook
ODKAZ: DENNÍ LÁZNĚ BRNO / instagram