Dárky bez starostí a se zárukou úspěchů – představuji GIVIO!
Vymýšlíte každoročně dárky pro vaše blízké a vždy tápete, co komu koupit? Tak, abyste zaručeně udělali radost a trefili se do vkusu? Stresuje vás běhání po obchodech, fronty a raději byste předvánoční čas trávili v klidu, doma a užívali si pohodu? Pokud odpovídáte ANO – pak čtěte dál! Jsem zde totiž s další inspirací na dárky a věřte, že novinka – služba GIVIO – kterou vám chci představit, je opravdu skvělá! Ušetří vám čas i peníze – dárky za vás vybere, nakoupí, zabalí a zašle. Sestaví totiž na míru dárkový set beauty produktů, které váš blízký používá a má rád. Stačí si na www.givio.cz vybrat hodnotu dárkového setu, dále nahrát fotku produktů, které váš blízký používá (třeba z poličky v koupelně) a beauty expert z Givio sestaví dárkový set přesně takový, aby vašemu blízkému sedl! Oceníte i rychlost dodání a pro vás, z Brna a okolí i možnost osobního dovozu až do 23. 12.
Víc se dočtete v článku!

Každoroční stres z vybírání a shánění dárků… Věřím, že to známe a osobně prožíváme asi všichni a není to nic příjemného. :) Rozhodně to nepatří k té pohodě, kterou bychom měli před Vánoci všichni mít.
Jak si toto celé usnadnit? Nechejte starost s výběrem, nákupem i zabalením dárku na někom jiném! To zní skvěle, že?

Přesně to je hlavní myšlenka nového projektu Givio – jedná se o brněnskou, novou značku, jejímž cílem je sestavit dárkový set beauty produktů pro obdarovaného dokonale přesně a na míru. Jak?

Je to opravdu více, než snadné! A co je také super, vše můžete vyřešit během chvíle a z pohodlí domova.

Stačí totiž jedna fotka produktů, které váš blízký rád používá – a beauty expert z Givio dokáže sestavit krásný dárkový box – a v různých hodnotách!

Jak to funguje?
Běžte mrknout na stránky www.givio.cz. Je zde vše velmi jasně a přehledně popsáno a vysvětleno.
Stačí si vybrat hodnotu dárku – podle toho, jak prémiové produkty si přejete vybrat, koupit a zabalit. Zaplatíte a následně vám přijde email s odkazem, kam nahrajete fotku produktů, které váš blízký používá.

Může to být fotka produktů z koupelnové skříňky, z poličky s make-upem… nic složitého!
Beauty expert z Givio na základě této fotky vybere pak 2, nebo 3 produkty – a samozřejmě, finální výběr si s vámi emailem schválí!
V Givio pak produkty koupí, zabalí do ručně vyráběné krabice (vyrábí se také v Brně) a krásný dárkový box vám doručí.
To zní skvěle, že? Popis „jak na to“ si můžete prohlédnout i zde: https://www.givio.cz/collections/darky-na-miru

Dárky lze na Givio objednávat do neděle 14. 12. s doručením po celé ČR. Pokud jste z Brna a z okolí, můžete objednávat do 20. 12. – osobně vám dárek dovezou i 22. a 23. 12.!
Skvělé, že? Užijte si klidné Vánoce a nechejte výběr dárků na Givio. :)
ODKAZ: GIVIO / web, objednání dárkových setů
ODKAZ: GIVIO / facebook
ODKAZ: GIVIO / instagram
